Mi, a Szombathelyi Hospice Alapítvány Otthonápolási Csoportjának munkatársai, azon fáradozunk, hogy Vas megye minden településén terminális állapotú, daganatos betegek palliatív ápolását otthonukban lássuk el.
Az ápolás keretében vállalunk:
• szondatáplálást
• stomakezelést
• katétercserét, holyagöblítést
• folyadékpótlást
• sebellátást
• fájdalomcsillapítást
• egyéb ápolási feladatokat
Szükség esetén gyógytornászt, dietetikust, mentálhigiénés szakembert biztosítunk.
Betegeink életminőségének javítása érdekében gyógyászati segédeszközeinket kölcsönözzük.

A különböző ápolási műveleteket betanítjuk a családnak.
A Megyei Egészségbiztosítási Pénztárral kötött szerződésünk által finanszírozott a szakápolási munkánk. Az ápolást elrendelheti a beteg kezelő- vagy háziorvosa a szakápolást elrendelő nyomtatványon.
Örömmel vesszük, ha bizalommal fordul hozzánk, és megosztja tapasztalatait betegeiről. Megköszönjük, ha elrendeli szakápolásunkat, ajánlja szolgáltatásainkat.

Kiegészítő információ